​​​​​​​

У Києві пройшов дитячий міжнародний турнір за участю нового посла Республіки Корея в Україні

Починаючи з 2015 року, в Україні щороку проходять турніри з тхеквондо у віковій групі від 6 до 14 років. Стародавнє бойове мистецтво розвивалося понад 2000 років, це не тільки вивчення методів і прийомів самооборони, це духовний розвиток особистості молодих спортсменів.

У цьому році наша компанія Peak - офіційний постачальник екіпіровки Олімпійської збірної України, стала партнером міжнародного дитячого турніру з тхеквондо «Кубок посла Республіки Корея в Україні» за участю нового посла Республіки Корея в Україні Квон Кі Чана. Для переможців ми приготували цінні призи та подарунки, серед них були сумки з Олімпійської колекції, які особливо порадували юних чемпіонів.

Тхеквондо набирає величезну популярність у всьому світі. Корейське бойове мистецтво стало олімпійським видом спорту. Прибувши в Україну вперше, посол Квон Кі Чан зазначив, що йому дуже приємно, що національне бойове мистецтво Кореї так популярно в Україні і підростаюче покоління настільки захоплено ним і показує дійсно чудові результати. У своєму інтерв'ю він зазначив: "Я вважаю, що тхеквондо - це міст між Україною та Кореєю в області культури і спорту. До того ж, бойове мистецтво символізує патріотизм." ​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

Відкриття нового магазину в м. Ужгород!

З радістю повідомляємо Вам про відкриття нового магазину 04.04.2019 PEAK у Киеві за адресою:

пл. Ш.Петефі, 10/1

-1 поверх, магазин  "PEAK"​​​​​​​

Відчинено: Пн-Нд з 10:00 до 20:00

Це 18-ий магазин мережі, в якому ви можете придбати чоловічий та жіночий спортивний одяг, олімпійську колекцію, форму для баскетболу, кросівки та аксесуари.

​​​​​​​

Итоги Чемпионата Мира 2016: две серебряные медали

28 ноября сборная Украины по смешанным единоборствам ММА с двумя серебряными медалями вернулась с Чемпионата Мира, который состоялся в г. Макао (Китай).

Серебряные медали Украины получили Эльнур Велиев в весовой категории до 65,8 кг (спортивный клуб «КЦС Аурум», тренер Александр Дудочкин) и Идрис Гезалов в весовой категории до 84 кг (спортивный клуб "Pride", тренер Андрей Неклеса).

Всего в чемпионате приняли участие 89 спортсмена из 23 стран Европы и Азии. Сборная Украины заняла 4 общекомандное место.

В соревнованиях приняло участие большое количество сильных, хорошо подготовленных, перспективных бойцов со всего мира. Но наши спортсмены - Александр Орлов (Шаповал), Эльнур Велиев, Андрей Мавродиев, Руслан Бусел, Идрис Гезалов, Максим Мазенко, Андрей Ковалев боролись на уровне и достойно выступили, показав высокий уровень мастерства.

Соревновательная форма, сшитая компанией PEAK для участия сборной Украины по смешанным единоборствам ММА была пошита в Украине, по отзывам ребят, была удобной и комфортной во время боя.

​​​​​​​

​​​​​​​

Екстремальна гонка для сильних духом

14-16 жовтня 2016р. в Києві пройшли завершуючи змагання цього сезону – «Осінній марафон». За головну нагороду сезону – Кубок України з веслування на човнах «Дракон» змагалися більше 400 веслувальників у 18 екіпажах. Змагання відбулись у місті Києві, парк Дружби народів, ,“X-Park” Тривалість дистанції маршруту Кубка України - 12 км.

Федерація України з веслування на човнах “Дракон” привітала переможців – команди “Отаман” (Львівська обл.) і “Мала Флотилія” (м. Київ), призерів та всіх учасників цих видовищних змагань!

Компанія PEAK приєднується до привітань "Отаман" і "Малу Флотилію" з перемогою, а також вітаємо призерів та всіх учасників змагань!

​​​​​​​

Збірна України з ММА посіла друге місце

Збірна України посіла друге місце на чемпіонаті Європи! 20-22 жовтня в Палаці спорту Льодовий відбулася довгоочікувана подія в світі єдиноборств - Чемпіонат Європи з ММА. Національна збірна завоювали шість медалей на турнірі в Санкт-Петербурзі. Три представника України вийшли до фіналів континентальної першості в своїх вагових категоріях.Всего взяло участь 47 учасників з 12 країн.

У фінальних поєдинках брали участь бійці з Росії, Азербайджану, Білорусі, Німеччини та України.

Результати:

Денис Бондар (Харківська обл.) - 3 місце у ваговій категорії до 61,8 кг .Владислав Затирка (Харківська обл.) - 2 місце у ваговій категорії до 65,8 кг. Микола Кузнєцов (Запорізька обл.) - 3 місце у ваговій категорії до 70,3 кг. Іван Горлач (г .. Київ) - 2 місце у ваговій категорії до 84 кг. Дмитро Мікуця (Полтавська обл.) - 3 місце у ваговій категорії до 93 кг. Євген Болдирєв (Харківська обл.) - 2 місце у ваговій категорії понад 93 кг. Вітаємо наших призерів і всю Україну з цією грандіозною перемогою!

​​​​​​​

​​​​​​​

Олег Верняєв у ТРЦ SkyMall

25-го серпня ми запросили володара Олімпійського золота, мультимедаліста Олімпіади і просто приємного юнака - Олега Верняєва в наш магазин, що в ТРЦ SkyMall. На автографсессію прийшло чимало людей, ще б пак, адже не кожен день трапляється нагода поспілкуватися з Олімпійським чемпіоном. Олег підтвердив реноме джентльмена і ввічливо терпляче та з посмішкою знайшов час на кожного. 

​​​​​​​

PEAK - офіційний партнер Федерації Рафтингу України.

Що таке рафтинг сьогодні? Це вид спорту спрямований на сполучення людей різних верств населення, розвиток коллективно-творчого мислення,  дружби і толерантності.

Цей, популярний, як в Україні, так і по всьому світу, вид спорту направлений на на засвоєнні спортменом збереження і укріплення здоров'я , на придбання знань про своє тіло, на усвоєнні різних способів і форм фізичного розвитку.,

Більше інформації про федерацію на сайті rafting.org.ua

Компанія PEAK заключила партнерський договір з Федерацією Ратингу України і з  цього моменту атлети будуть представляти нашу країну в спортивному екіпіруванні PEAK.

​​​​​​​

Презентація Олімпійської форми українських атлетів.

11 червня в Києві пройшла презентація форми національної збірної України, в якій вона виступить на Олімпійських іграх 2016 в Ріо-де-Жанейро.

Були представлені парадні и тренувальніі комплекти екіпірування. Також була продемонстрована щоденна форма котру спортсмени, згідно контракту з виробником, будуть носити в олімпійському містечку, а також бути присутніми в ній на царемоніях відкриття і закриття ігор.

Президент НОК, Сергій Бубка, розповів, що форма є одним із важливих елементів для вдалого виступу.

202 спортсмени завоювали право представляти Україну на олімпійських іграх. На такому відповідальному для кожного спортсмену старті, як ці Ігри, дрібниць не буває. Як говориться, - "зустрічають по одягу" - сказав він.

Нагадаємо, літні Олімпійські ігри стартують в Ріо де Жанейро 5-го серпня.

© 2019 peaksport.com.ua All rights reserved